Kde jsem: Katalog > > > > >

Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX)

Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX)

Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX) zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX) není známa.

 

Popis produktu Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX): Expanzní modul pro FGSW-1602/2401, přidává 1 port 1000Base-SX (SC konektor) Modul s jedním portem Gigabit Ethernetu, finální standard GbE IEEE802.3z. Rozšiřuje přepínač o port 1000Mbps, full duple... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX) - popis

nahoru

Expanzní modul pro FGSW-1602/2401, přidává 1 port 1000Base-SX (SC konektor) Modul s jedním portem Gigabit Ethernetu, finální standard GbE IEEE802.3z. Rozšiřuje přepínač o port 1000Mbps, full duplex, paměťový buffer 3MB. 1000Base-SX - (shortwave) 850-nm, SC konektor, multimódová vlákna. Max. vzdálenost pro vlákno 50/125_m 500m, pro vlákno 62.5/125_m 220m.

Výrobce Planet

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Routery nebo Ostatní aktivní prvky, DSL koncentrátory, Síťové karty.

Nejlevnější Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX) akční ceny - Levné Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Expanzní modul Planet FGSW-1SX (1x1000Base-SX) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Switche.


;