Kde jsem: Katalog > > > > >

Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)

Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)

Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km) zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15... není známa.

 

Popis produktu Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km): Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km) Fast Ethernet přepínač 100Base-TX / 100Base -FX (SC), singlemode.Kvalitní zpracování. Technická specifikace : - 1 port 100 Base-TX, Full Duplex (1... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km) - popis

nahoru

Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km) Fast Ethernet přepínač 100Base-TX / 100Base -FX (SC), singlemode.Kvalitní zpracování. Technická specifikace : - 1 port 100 Base-TX, Full Duplex (100/200 Mbps), AutoNegotiation (10/100Mbps) - IEEE 802.3µ - 1 port 100 Base-FX, Full Duplex (100/200 Mbps) - IEEE 802.3µ, single mode 9/125 µm, 1k MAC adres, 128kB buffer, prepínání Store and Forward, neblokující - SC konektor - dosah 15 km

Výrobce Planet

Nejlevnější Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km) akční ceny - Levné Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km)Planet Konvertor FT-802S15, (100TX/100FX,SM,15km) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Switche.


;