Kde jsem: Katalog > > > > >

Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19"

Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19"

Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19" zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19" není známa.

 

Popis produktu Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19": Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19" Kvalitní switch se snadnou instalací použitelný všude, kde se kladou vysoké nároky na stabilní provoz. Typ RP-SW2401 nabízí 24 FastEthernet portů (rychlost... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19" - popis

nahoru

Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19" Kvalitní switch se snadnou instalací použitelný všude, kde se kladou vysoké nároky na stabilní provoz. Typ RP-SW2401 nabízí 24 FastEthernet portů (rychlost 10/100 Mbps) podporujících Auto MDI/MDI-X. Zařízení je ideální pro menší firmy a kanceláře. Technické parametry: * Stanardy: - IEEE 802.3 10Base-T Ethernet - IEEE 802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet - IEEE 802.3x Flow control for Full Duplex - ANSI/IEEE Std 802.3 Nway Auto-negotiation * Protokol: CSMA/CD * Topologie: hvězda * Rozraní: 24 * 10/100Mbps RJ45 portů (Auto MDI/MDI-X) * Kabeláž: - 10Base-T: UTP Cat.3, 4, 5 or up (Max. cable length 100m) - 100Base-TX: UTP Cat.5 or up (Max. cable length 100m) - 100Base-FX: Multi-mode Fiber cable (Max. cable length 2000m) * Metoda přenosu: Store and Forward * Přenosové rychlosti: - Ethernet: 10M(Half Duplex), 20M(Full Duplex) - Fast Ethernet: 100M(Half Duplex), 200M(Full Duplex) * Velikost tabulky adres: 8K * Buffer: Total 2.5M bits (na zařízení) * Packet Forwarding / Filtering Rate: - 10Mbps: 14880 pps - 100Mbps: 148800 pps * LED indikace stavu: Power, Link/Activity, Full Duplex/Collision, speed (10/100Mbps) status * Napájení: - Input: AC90~264V, 47~63Hz - Output: 3.3V/7A - spotřeba: 10W (max.) * Prostředí: - operační teplota: 0°C ~ 45°C - skladovací teplota: 0°C ~ 60°C - operační vlhkost: 10% ~ 90% - skladovací vlhkost: 5% ~ 95% * Rozměry: 440 * 44 * 148.5 mm * Certifikace: FCC, CE

Výrobce Repotec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19" užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Routery nebo Ostatní aktivní prvky, DSL koncentrátory, Tiskové servery.

Nejlevnější Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19" akční ceny - Levné Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19"

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19" stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Repotec SW2401 Switch, 24x 10/100MB, 19" najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Switche.


;