Slevy - Switche

- 67 %

Switche Cisco

Cisco Catalyst 2960X-24TD-L, switch, managed 24x10/100/1000 + 2x SFP+ 10Gbit Technické specifikace: * Popis zařízení: Cisco Catalyst 2960X-24TD-L - přepínač - 24 porty - řízený - desktop, Lze montovat do rozvaděče * Typ zařízení: Přepínač - 24 por... více

od 14 669,00 Kč původně45 101,00 Kč
- 52 %

Switche Cisco

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1720 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 12 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 10... více

od 17 486,00 Kč původně36 060,00 Kč
- 51 %

Switche Hpe

Switch 12 portů 10/100/1000 + 12x 10/100/1000 RJ45 PoE + 2x SFP 100/1000 (J9983A)

od 4 089,26 Kč původně8 355,00 Kč
- 50 %

Switche ZyXel

ZyXEL ES-108A 8-port 10 / 100Mbps desktop switch, 3xQoS ES-108 (8port) je určený pro malé a domácí kanceláře, ES-108 podporuje automatické rozpoznávání rychlosti 10/100 Mbit/s na portech, umožňuje efektivní konektivitu k serverům, pracovním stanicím a ji... více

od 191,00 Kč původně379,00 Kč
- 49 %

Switche Linksys

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. PLUG PLAY CONVENIENCE The Linksys unmanaged switch o... více

od 2 883,00 Kč původně5 699,00 Kč
- 46 %

Switche Hewlett-Packard

HPE 1820 8G Switch* Provedení: Rack mounted 19" * Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps * Management: SNMP/RMON * Maximální počet portů: 8

od 2 416,18 Kč původně4 496,00 Kč
- 41 %

Switche Hewlett-Packard

HPE OfficeConnect 1950 24G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch

od 17 370,00 Kč původně29 676,00 Kč
- 38 %

Switche HP

Max. přenosová rychlost: 10 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 3080 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 48 Počet RJ-45 (10/100Bas... více

od 38 383,00 Kč původně61 627,00 Kč
- 37 %

Switche Cisco

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Switching capacity: 17.6 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * DHCP klient: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Broadcast storm control: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * IGMP snooping: Ano * Jumbo ... více

od 7 543,00 Kč původně11 969,00 Kč
- 33 %

Switche Planet

PLANET FNSW-1600P PoE přepínač 16 portů 10/100Base-TX, IEEE 802.3at, celkový výkon 125W. Napájení AC 230V. Přepínač se zabudovaným Power over Ethernet injektorem pro 16 zařízení s celkovým možným zatížením až 125W. Vlastnosti: 16 portů 10/100Ba... více

od 3 588,00 Kč původně5 367,00 Kč
- 28 %

Switche HP

Porty USB: Ano Počet portů RJ-45: 44 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 176 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 0... více

od 44 796,00 Kč původně62 068,00 Kč
- 28 %

Switche Allied Telesis

AT-GS910/16-50GS910 Series - Unmanaged Layer 2 Gigabit SmartSwitches

od 2 884,06 Kč původně3 999,00 Kč
- 26 %

Switche Edimax

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 550 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: PoE (Power over Ethernet) Rozhraní Celkový počet portů: 8 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 8 Poče... více

od 1 478,00 Kč původně1 999,00 Kč
- 26 %

Switche Cisco

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1860 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 14 Počet RJ-45 (10/100/1... více

od 14 340,00 Kč původně19 476,00 Kč
- 25 %

Switche Mikrotik

Ubiquiti UF-MM-10G 2ks UF-MM-10G je modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ port... více

od 958,00 Kč původně1 274,00 Kč
- 24 %

Switche HP

Max. přenosová rychlost: 10 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 3660 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 16 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0... více

od 26 110,00 Kč původně34 208,00 Kč
- 24 %

Switche TP-link

Gigabitový switch JetStream s 8 porty, Smart PoE a dvěma SFP sloty T1500G-10PS * Je vybaven osmi porty PoE s celkovou napájecí kapacitou 53 W a praktickými funkcemi pro řízení napájení * Gigabitové připojení sítě Ethernet na všech portech zajišťuj... více

od 2 696,00 Kč původně3 558,00 Kč
- 23 %

Switche Cisco

Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 24 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks; Management, monitoring a konfig... více

od 4 929,00 Kč původně6 404,00 Kč
- 23 %

Switche Maxlink

PSAF-5-4P-AC je 5 portový 10/100Mbps PoE switch. Automaticky detekuje a napájení zařízení podporující PoE normu 802.3af (max.15,4W / port) a to na portech 1 až 4. Port č.5 slouží jako uplink a nepodporuje PoE. Celkový budget pro napájení připojených zaří... více

od 946,00 Kč původně1 230,00 Kč
- 21 %

Switche Cisco

Řízený switch s 48 porty RJ-45 (10/100/1000) a 4 SFP porty, který lze montovat do rozvaděče.

od 46 732,00 Kč původně59 259,00 Kč
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | další »