Slevy - Switche

- 60 %

Switche Digitus

CISCO-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wether from switch to swit... více

od 304,00 Kč původně759,00 Kč
- 57 %

Switche Cisco

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 2980 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 50 Počet RJ-45 (10/100/10... více

od 5 814,00 Kč původně13 539,00 Kč
- 52 %

Switche Planet

Spravovatelný 10Gigabitový Smart přepínač s porty 10Gb/s 4x SFP+ a 1Gb/s 48x 1000Base-T. Správa Web/SNMPv2/Telnet, funkce VLAN 802.1Q, agregace LACP, spanning tree STP/RSTP/MSTP, IGMP v1/v2/v3, MAC filtr, DHCP snooping. ESD+EFT ochrana. Rackmount 1... více

od 11 010,00 Kč původně23 012,00 Kč
- 51 %

Switche Hewlett-Packard

HPE 1420 24G Switch* Provedení: Rack mounted 19" * Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps * Management: Ne * Maximální počet portů: 24

od 3 370,00 Kč původně6 819,00 Kč
- 47 %

Switche Hpe

Switch 12 portů 10/100/1000 + 12x 10/100/1000 RJ45 PoE + 2x SFP 100/1000 (J9983A)

od 4 300,00 Kč původně8 100,00 Kč
- 43 %

Switche Hewlett-Packard

HPE OfficeConnect 1920 16G Switch* Provedení: Desktop * Provedení: Rack mounted 19" * Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps * Management: SNMP/RMON * Maximální počet portů: 16

od 12 290,00 Kč původně21 540,00 Kč
- 42 %

Switche Cisco

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 260 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 24 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45... více

od 3 334,00 Kč původně5 758,00 Kč
- 40 %

Switche Cisco

Cisco Catalyst 2960X-24TD-L, switch, managed 24x10/100/1000 + 2x SFP+ 10Gbit Technické specifikace: * Popis zařízení: Cisco Catalyst 2960X-24TD-L - přepínač - 24 porty - řízený - desktop, Lze montovat do rozvaděče * Typ zařízení: Přepínač - 24 por... více

od 14 959,00 Kč původně24 845,00 Kč
- 40 %

Switche ZyXel

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 2620 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 28 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 24... více

od 9 366,00 Kč původně15 599,00 Kč
- 38 %

Switche Planet

PLANET FSD-803 Switch určerný pro malé podniky a domácí užití. Velmi kompaktní design v kvalitním kovovém provedení. Switch má 8 RJ-45 portů a přenosová rychlost je až 100 Mbps. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Porty: 8 x RJ-45 10/100 Mbps Propustnost: 1,6 G... více

od 459,00 Kč původně746,00 Kč
- 36 %

Switche Planet

PLANET GSW-1601 Switch GSW1601 je vybaven 16 porty 10/100/1000 Mb/s. Přepínací kapacita dosahuje hodnoty až 32 Gbps. Rackmount 19"/1U, zdroj interní, napájení AC 230 V, bez ventilátorů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Standard: IEEE 802.3ab Podpora říze... více

od 1 777,00 Kč původně2 786,00 Kč
- 33 %

Switche Cisco

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Rychlost přenosu dat: 1000 Mbit/s * Switching capacity: 12 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Podpora kontroly toku: Ano * Vlastnosti sítě: Ethernet, Fast Ethernet, Gi... více

od 2 939,00 Kč původně4 360,00 Kč
- 33 %

Switche HP

Max. přenosová rychlost: 10 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 3660 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 16 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0... více

od 21 905,00 Kč původně32 597,00 Kč
- 31 %

Switche Hpe

HPE OfficeConnect 1920S 8G Switch

od 2 379,00 Kč původně3 430,00 Kč
- 29 %

Switche Cisco

FUNKCE Layer 3 Switching Layer 2 Switching DHCP Support VLAN Support IGMP Snooping Syslog Support DoS Attack Prevention Port Mirroring DiffServ Support Weighted Round-robin (WRR) Queuing Broadcast Storm Control IPv6 Support Multicast Storm C... více

od 7 188,55 Kč původně10 065,00 Kč
- 28 %

Switche Cisco

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 52 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab * Number... více

od 8 958,00 Kč původně12 450,00 Kč
- 28 %

Switche Cisco

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 13,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce ... více

od 3 551,24 Kč původně4 905,00 Kč
- 28 %

Switche Cisco

Porty Počet portů RJ-45: 52 Počet portů SFP: 2 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 120 Podporované rychlosti [... více

od 22 461,41 Kč původně31 219,00 Kč
- 28 %

Switche Cisco

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 176 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce ... více

od 37 316,88 Kč původně51 868,00 Kč
- 28 %

Switche Cisco

Cisco SG 300-10PP switch - 8x 10/100/1000 + 2x GE/SFP, Web, SNMP, PoE Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s.... více

od 6 008,00 Kč původně8 339,00 Kč
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | další »