Slevy - Switche

- 95 %

Switche Ubiquiti

EdgeRouter X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X-SFP je výkonný router od známého výrobce Ubiquiti z produktové řady EdgeMA... více

od 1 855,00 Kč původně39 779,00 Kč
- 58 %

Switche Netgear

Distribuce CZ Stav Jen nové

od 5 877,82 Kč původně13 868,00 Kč
- 58 %

Switche Dell

Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflo

od 6 449,00 Kč původně15 646,00 Kč
- 51 %

Switche Hpe

Switch 12 portů 10/100/1000 + 12x 10/100/1000 RJ45 PoE + 2x SFP 100/1000 (J9983A)

od 3 930,00 Kč původně8 079,00 Kč
- 51 %

Switche Dell

"Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC/N1524,N1524P Extended Lifetime Warranty Warranty - Minimum Warranty Dell Networking N1524 24 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports Four integrated 10GbE ... více

od 11 582,00 Kč původně23 449,00 Kč
- 50 %

Switche Hpe

Switch 24 portů 10/100/1000 + 24x 10/100/1000 PoE+ 4x SFP 100/1000 (J9984A)

od 7 720,00 Kč původně15 340,00 Kč
- 50 %

Switche Mikrotik

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory.

od 437,00 Kč původně871,00 Kč
- 48 %

Switche Digitus

"DIGITUS Fast Ethernet Switch N-Way 8-port 10/100MBIT Desktop 8 RJ-45 • 8-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch • Compliant to the network standards IEEE 802.3 and IEEE 802.3u • Auto-Negotiation for 10/100Mbps • Auto-MDI/MDI-X for cable detection ... více

od 387,00 Kč původně748,00 Kč
- 43 %

Switche Dell

Networking N1124T - LLW 24x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 4x SFP/SFP+ 1/10GbE ports, 1 RU switch form factor, fanless operation 24x poloduplexní / plně duplexní port RJ45 10/100/1000 Mb/s 4x port SFP/SFP+ 1/10GbE Form faktor přepína... více

od 7 958,82 Kč původně13 893,00 Kč
- 41 %

Switche Netgear

5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS605 Provides maximum performance, connecting up to 10x faster than Fast Ethernet Makes it simple to combine Fast Ethernet and Gigabit devices in your network Incorporates Plug-and-Play ease of use Physical Specifications D... více

od 287,00 Kč původně487,00 Kč
- 38 %

Switche Mikrotik

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti ... více

od 601,00 Kč původně972,00 Kč
- 38 %

Switche Mikrotik

Ubiquiti UF-MM-10G 2ks UF-MM-10G je modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ port... více

od 996,00 Kč původně1 606,00 Kč
- 38 %

Switche Dell

Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch 12x 10GbE SFP+ ports/X4012 Extended Lifetime Warranty Warranty - Minimum Warranty Dell Networking X4012 10Gb inteligentní spravovaný přepínač se snadnou správou pomocí grafického rozhraní a 12 10Gb porty... více

od 3 911,82 Kč původně6 291,00 Kč
- 37 %

Switche Cisco

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 3670 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 2... více

od 10 263,00 Kč původně16 252,00 Kč
- 37 %

Switche Cisco

Max. přenosová rychlost: 10 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 4030 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 12 Počet RJ-45 (10/100/1... více

od 29 598,00 Kč původně47 026,00 Kč
- 36 %

Switche Hewlett-Packard

HPE 1820 8G Switch* Provedení: Rack mounted 19" * Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps * Management: SNMP/RMON * Maximální počet portů: 8

od 2 586,00 Kč původně4 039,00 Kč
- 36 %

Switche Netgear

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 4360 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 28 Počet RJ... více

od 13 419,82 Kč původně21 068,00 Kč
- 33 %

Switche Cisco

Cisco SLM2008T-EU, 8×LAN, Gigabit Smart Switch Přenos dat: 1 Gbit/s, 10/100/1000 Mb/s, 13.66 Gbit/s, 11.9 mpps. Připojení sítě: 8000 položky, Gigabit Ethernet. Management vlastnosti: Managed, RMON, L2. Protokol: IGMP v1/v2, IPv4/v6, ICMP v6, ISATAP,... více

od 1 850,00 Kč původně2 756,00 Kč
- 33 %

Switche Cisco

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 3820 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 2... více

od 12 295,00 Kč původně18 217,00 Kč
- 32 %

Switche Dell

Networking N1108T - LLW,,8x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 2x GbE RJ45 and 2x Gb

od 6 454,82 Kč původně9 458,00 Kč
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | další »