ZyXEL SFP-SX transceiver

ZyXEL SFP-SX transceiver zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 1 409 Kč do 1 559 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu ZyXEL SFP-SX transceiver: ZyXEL SFP-SX transceiver Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové... > více informací


Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Skladem
Do 3 dnů

ZyXEL SFP-SX transceiver - popis

nahoru

ZyXEL SFP-SX transceiver Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Malá velikost a vysoká hustota portů SFP transceivery od firmy ZyXEL přináší kompaktní design a vysokou hustotu portů. Na příklad ZyXEL GS-3012F switch je možné připojit až ke 12 optickým linkám – to vše za dostupnou cenu. Kompatibilní s průmyslovými standardy SFP transceivery od firmy ZyXEL jsou kompatibilní se standardem IEEE 802.3z a SFP MSA. Umožňují snadnou spolupráci i s zařízeními jiných výrobců, které splňují tyto standardy. Funkce: - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí napětí +3.3V - Nízký ztrátový výkon Technické informace: Citlivost optického přijímače: -17 dBm Vlnová délka: 850nm Konektor: LC Přenosová vzdálenost podle specifikace optického kabelu * 62.5um MMF: 220 m * 50um MMF: 550 m Funkční rozsah * Napájecí napětí: 3.15~3.45 V * Maximální proud: 300mA Bezpečnostňí certifikáty * Class 1 Laser * 21 CFR 1040.10 and 1040.11 Compliant * CSA * TUV Rozměry * 56 (délka)x 13.4 (šířka)x 12.46 (výška) mm Provozní podmínky * Provozní teplota 0°C ~ 70°C * Skladovací teplota: -40°C ~ 85°C * Vlhkost: 5% - 95%

Výrobce ZyXel

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ZyXEL SFP-SX transceiver užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Routery nebo Ostatní aktivní prvky, DSL koncentrátory, Tiskové servery.

Nejlevnější ZyXEL SFP-SX transceiver akční ceny - Levné ZyXEL SFP-SX transceiver

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ZyXEL SFP-SX transceiver stojí 1 409 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ZyXEL SFP-SX transceiver najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Switche.


;